Zapachy Twojego domu

Każdy dom posiada swój charakterystyczny zapach. Co ciekawe, zapachy domu nie są wyczuwalne dla mieszkańców, lecz dla kogoś z zewnątrz. Każdy z nas pragnie aby w jego domu unosił się piękny, świeży zapach? Istnieje parę sposobów na to, żeby utrzymać ładne zapachy w domu. Porad i wskazówek należy szukać w sieci. Portal internetowy zawiera dużo informacji na ten temat. W Internecie znajdziemy również blog, który prowadzi osoba specjalizująca się w zapachach domu.

Każde miejsce ma swój specyficzny zapach.

Niezależnie, czy jest to dom nowy, stary, apartament itp. A w nich, każde pomieszczenie może pachnąć inaczej. Na przykład, w wiatrołapie mogą unosić się zapachy domu związane z obuwiem. To chyba największa zmora wśród zapachów domowych. Jak tego uniknąć? Bardzo dobrze się sprawdzą odświeżające wkładki do obuwia, zawieszki zapachowe do szafy. Można postawić rozmaitego rodzaju odświeżacze powietrza: wkładane do kontaktu, patyczki zapachowe, świece zapachowe bądź od czasu do czasu psikać sprayem. W związku ze specyfiką pomieszczenia, w którym znajdują się buty wyjściowe i odzież zewnętrzna oferuję, aby zdecydować się na zapachy odświeżające, a nie ostre, duszące, słodkie. Zapachy w domu – we wiatrołapie nie będą wówczas mdłe. Powinno się podkreślić, że wiatrołap jest “wizytówką” naszego domu. Charakterystyczne zapachy domu mogą się unosić w łazience z wiadomych przyczyn. Należy w tych pomieszczeniach postawić na dobrą wentylację, najlepiej mechaniczną. W łazienkach także sprawdzą się różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Tutaj możemy poszaleć i sięgnąć po bardziej zdecydowane zapachy.

Orient, słodycze, kwiatowe nuty będą idealnie pasowały.

Charakterystyczne zapachy mieszkania unoszą się również w kuchni, co jest zrozumiałe ze względu na przeznaczenie tego miejsca. Podstawą świeżego powietrza będzie tutaj okap. Należałoby więc zainwestować w właściwy sprzęt. W pokojach i salonie można wykorzystać specjalny kominek i woski zapachowe. Kominek stał się niezwykle modny w ostatnim czasie. Nie tylko wytwarza ładne zapachy domu, lecz ładnie wygląda i stanowi niebanalną ozdobę. Dbając o zapachy domu powinno się pamiętać o częstym wietrzeniu, uchylaniu okien i dbaniu o czystość. Wiele środków czystości posiada nuty zapachowe.

Wpis powstał przy współpracy z Zapachydomu.pl

Zachęcamy do komentowania

Dodaj Odpowiedź

Nsports.pl
Logo
Resetuj Hasło