Zabiegi estetyczne

Coraz to więcej kobiet chce wyglądać perfekcyjnie. Aby osiągnąć swoje marzenia o doskonałej cerze oraz doskonałym ciele, często poddają się skomplikowanym oraz kosztownym zabiegom chirurgicznym, mając nadzieję, że dzięki nim upodobnią się do swoich idolek (modelek, aktorek, piosenkarek). Jednym z częściej wybieranych zabiegów jest lifting twarzy.

Lifting twarzy Szczecin – co to jest?

Źródła naukowe wskazują, że swoje początki lifting ma w wieku XX, a dokładniej w roku 1901, gdy to niemiecki chirurg Eugene von Hollander dokonał skomplikowanej operacji polegającej na wycięciu pasków skóry, podciągnięciu skóry do boków oraz zszyciu ich. Zabieg miał na celu ukrycie szramy znajdującej się na linii włosów. W roku 1969 Tord Skoog rozszerzył zabieg liftingu twarzy o plastykę powięzi podskórnej.

Decydując się na operacyjny lifting twarzy, konsument osiąga m.in.:
– odmłodzony wygląd cery,
– wyrównanie zmarszczek,
– zwiększone napięcie skóry twarzy,
– najdłużej utrzymujący się efekt napiętej skóry w porównaniu z innymi dostępnymi technikami odmładzania skóry.

Skutki zabiegów

Piękne ciało to nie jedynie nienagannie wyglądająca cera i niewidoczne zmarszczki. Mnóstwo kobiet, ale także mężczyzn uważa, że doskonałe ciało jest pozbawione wszelkich niedoskonałości, takich jak niechciana tkanka tłuszczowa, cellulit, rozstępy, niesymetryczne piersi i mnóstwo innych. By złagodzić kompleksy, ale w wielu sytuacjach również przywrócić poczucie własnej wartości (np. po przeszczepie skóry, rekonstrukcji piersi po zabiegu mastektomii oraz wiele innych) warto zapoznać się z szeroką ofertą klinik medycyny estetycznej. W wielu przypadkach istnieją wskazania medyczne, w innych jest to dobrowolna i nieprzymuszona wola zgłaszającego się klienta, który chce zmienić coś w swoim wyglądzie. Przed każdym zabiegiem, niezależnie od tego, czy jest to jednorazowy zabieg, bądź seria, realizowana jest szczegółowa ankieta lekarska mająca na celu dobranie odpowiednich leków oraz środków nasennych, by nie zaszkodzić pacjentowi.

Z racji tego, że w ostatnich latach powstało wiele klinik piękna, pacjent ma możliwość wybrania nie tylko kliniki, lecz również lekarza kierującego.

Najlepszą ofertę lifting twarzy Szczecin znajdziesz na Pieknecialo.pl

1 Komentarz
  1. Ciekawy wpis, osobiście uważam, że takie metody są lepsze niż botoks 🙂

Dodaj Odpowiedź

Nsports.pl
Logo
Resetuj Hasło