Szczecin piękne miejsce do mieszkania

Miejsce, w którym będziemy mieszkać musi się nam podobać. Musi to być okolica, gdzie czujemy się dobrze. Każdy człowiek ma inne priorytety. Część ludzi lubi mieszkania, część wybiera domy. Istotne jest tu na pewno zaplecze finansowe. Jednakże preferencje też odgrywają dużą rolę. Istnieją osoby, które dobrze się czują w blokach lubią jak jest więcej ludzi dookoła. Drudzy wolą prywatne domy oraz ciszę.

Jest wiele pięknych miejsc w naszym kraju, które można wybrać do zamieszkania. Nad drugą co do wielkości rzeką w Polsce Odrą i jeziorem Dąbie znajduje się Szczecin – największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Jest to trzecie co do wielkości – jeżeli chodzi o powierzchnię – miasto w Polsce. Nazwać je również można szczęśliwym, gdyż 7 jest cyfrą szczęścia. Szczecin to siódme miejsce w kraju pod względem ilości ludności. Dodatkowym atutem miasta jest trasa w kierunku morza. Odległość od Morza Bałtyckiego to tylko 100 kilometrów. W mieście powstaje dużo osiedli oferujących mieszkania na sprzedaż. Są to piękne miejsca z placami zabaw dla dzieci i garażami podziemnymi. Oferty mające w swej nazwie tytuł – mieszkania Szczecin proponują klientom sporo atrakcji. Na wskazanych osiedlach zakupić można mieszkania na parterze wyposażone w ogródek, taras. Dostępne są również mieszkania na najwyższych piętrach wyposażone w półpiętra.

Szczecin to miejsce, gdzie można miło spędzić czas. Jest ono centrum akademickim i kulturalnym (opera i operetka, liczne teatry, muzea). Zamieszkać tu też można w swoim prywatnym domku. Swoje marzenia można spełnić korzystając z fachowej pomocy doradców – domy Szczecin. Miasto posiada dużo kompleksów z nowymi domkami na wielu terenach z dużą ilością zieleni. Są to nowoczesne domki jednorodzinne np.: (Warszewo, Stokrotki, Bezrzecze) oraz domki w zabudowie szeregowej np.: (Pogodno, Gumieńce, Klucz). W mieście jest wiele domów na sprzedaż już używanych, które są bardzo atrakcyjne cenowo. Są to domki po kapitalnych remontach nadające się do zamieszkania od zaraz, jak i domy do remontów. Można także zakupić domy, które mają wartość zabytkową. Jeżeli wybraliśmy to miasto na naszą przystań z pewnością każdy znajdzie tu lokum dla siebie. Miasto z siódmym miejscem na liście w kraju pod względem ludności na pewno jest szczęśliwe do zamieszkania.

Działki znajdziesz na działki Szczecin w portalu Dobryadres.pl

Zachęcamy do komentowania

Dodaj Odpowiedź

Nsports.pl
Logo
Resetuj Hasło