Misja specjalna, czyli kupowanie ubrań dla dzieci

Moda dziecięca rządzi się swoimi prawami. Mali klienci bywają dużo bardziej wymagający od swoich dorosłych odpowiedników. A producenci, muszą się mocniej starać aby trafić w szybko zmieniający się i trudny do odgadnięcia dziecięcy gust.

Ubrania niemowlęce, czyli gdy to rodzice kupują oczami

Nie ma chyba przyjemniejszego uczucia niż podekscytowanie związane z oczekiwaniem na narodziny własnego dziecka. Przyszli rodzice bardzo często chcą być jak najlepiej przygotowani na ten moment – stąd chociażby urządzanie pokoju dla przyszłego małego lokatora czy kompletowanie wyprawki. Co kupić, co będzie najlepsze w pierwszych dniach życia? – to pytanie zadają sobie przyszłe mamy, często wertując posty na grupach parentingowych w serwisach społecznościowych. Tymczasem nie ma jednej, najlepszej odpowiedzi. Każda z mam inaczej przygotowuje się na przyjęcie nowego dziecka. Ważne, aby w szafie maluszka znalazły się najpotrzebniejsze ubrania – body, pajacyki czy rampersy. W pierwszych miesiącach to podstawa ubioru dziecka, a konkretny wzór i kolor to uciecha przede wszystkim dla oczy rodziców. Najlepsze, co możemy zrobić dla niemowlaka, to wybór dobrych jakościowo tkanin, które będą przyjazne dla delikatnej skóry. Każdy dobry sklep z ubraniami dla dzieci ma w swojej ofercie ubrania z certyfikowanej bawełny.

Pierwsze wybory

Wraz z wiekiem, uległy i akceptujący wszystkie nasze wybory noworodek zmienia się w słodkiego bobasa, który potrafi zaakcentować własne zdanie i, który próbuje dokonywać pierwszych własnych wyborów. Wyprawa do sklepu z kilkuletnim dzieckiem potrafi być już niemałą przygodą. Ubrania dla dzieci w tym wieku to setki produktów, często bardzo do siebie podobnych, a dokonanie wyboru nie jest wcale takie proste. Zwłaszcza, jeśli pojawia się problem, kto ma dokonać ostatecznego wyboru? Rodzić ściąga z wieszaka kilka wybranych sweterków w nadziei, że któryś z nich będzie właściwego rozmiaru i jednocześnie przypadnie do gustu dziecku. To trudna do osiągnięcia konfiguracja, a zakupy mogą skończyć się potokiem łez. Gorzej, gdy zaakceptowany z entuzjazmem strój, następnego dnia traci już swój urok, a mały modniś za żadne skarby świata nie chce ubrać na siebie nowych ciuchów.

Bez łez przez internet

Kupowanie w sieci takich przedmiotów jak ubrania dla dzieci czy ubrania niemowlęce może wydawać się ryzykownym pomysłem. Niemal odruchowo pojawiają się wątpliwości co będzie, jeśli rozmiar okaże się nietrafiony, albo sam wygląd ubrań będzie odbiegać od tego, co widać na zdjęciu. W praktyce – po przeanalizowaniu wszystkich „za” i „przeciw” dojdziemy do wniosku, że klikanie i dodawanie ubrań do wirtualnego koszyka, w spokoju, bez dziecięcych okrzyków i presji czasu jest po prostu wygodniejsze. Dobieranie rozmiaru to kwestia wprawy, kilku prób i błędów. Pomyłki zawsze się przytrafią, podobnie jak rozczarowania co do rzeczywistego wyglądu. Ale to nie powód do paniki – ubrania dla dzieci kupione on line można odesłać i odzyskać wydane pieniądze. Zyskujemy też nowe narzędzie – element zaskoczenia. Któż z nas nie lubi dostawać prezentów i rozpakowywać paczek? Kupiony w ten sposób sweterek ma dużo większe szanse na to, aby przypaść do gustu obdarowanego dziecka.

Wpis powstał przy współpracy z Mybasic.pl

1 Komentarz
  1. To zdecydowanie misja specjalna 🙂

Dodaj Odpowiedź

Nsports.pl
Logo
Resetuj Hasło