Jaką piżamę na lato wybrać?

Przez cały czas zimowy mało kto z nas myśli o tym, by nasze piżamy, koszule nocne, czy bielizna były nowe i ładne. Generalnie pragniemy jedynie, aby było nam ciepło i wygodnie. Z pewnością wielu z nas nakłada na styczniowe, zimne noce polarowe piżamy, które pamiętają lepsze czasy. Nosimy grube, ciepłe majtki w ogóle nie zastanawiając się nad tym, czy są one piękne. Kobiety pod swetrami chowają stare, czasem przeraźliwie wzorzyste staniki, które gdzieś zakupiły na wyprzedaży.

Ciuchy dla kobiet

Jednakże wiosna zmienia myślenie o tej części garderoby. A pierwszy dzień, kiedy możemy nie nosić swetra, jest dla kobiet tym dniem, kiedy zadają sobie pytanie: czy mam jakiś odpowiedni biustonosz? (Ponieważ w końcu będzie prześwitywać, już go nie ukryję pod swetrem!) Porzucamy flanelowe piżamy i polarowe, długie koszule. I nagle pojawia się myśl, że lekka piżama na lato bądź koronkowa koszulka to jest to, czego nam w tej chwili brakuje w szafie.

“Nie szata zdobi człowieka” – no niby tak, lecz ładne ubranie poprawia nam samopoczucie oraz podwyższa samoocenę. Podobnie jest z bielizną – choć jej nie widać, to jednak świadomość, że właśnie nosimy gustowny zestaw bieliźniany, sprawia, że czujemy się zadbani oraz bardziej atrakcyjni. A dla kobiety chyba nie ma ważniejszej części garderoby, niż dobrze dopasowany biustonosz. Sprawia on, że biust wygląda na podniesiony i pełniejszy. Dobry biustonosz poprawia też postawę i jest ważny dla zdrowych pleców. Jeżeli mamy córki, to przy zakupie bielizny dla siebie, nie zapominajmy o nich – biustonosze dla dziewczynek są teraz w szerokim wyborze. Uczmy młode pokolenie, jak dbać o siebie.

Ciuchy dla mężczyzn

Chyba najtrudniejszą grupą osób do zachęcenia do zakupów są mężczyźni. Na szczęście bielizna męska nie jest tak skomplikowana, jak damska jeżeli chodzi o jej typ oraz rozmiarówkę. W związku z tym takie zakupy zajmą mężczyźnie wiele mniej czasu, niż kobiecie. A to głównie chodzi o czas – mężczyźni nie tyle nie pragną kupować nowych rzeczy, ile – po prostu nie lubią spędzać dużo czasu w sklepach.

Gdy nadchodzi nowy sezon oraz przeglądamy swoją szafę planując zakup nowej sukienki, czy butów, nie zapominajmy zajrzeć też do szuflad z bielizną. Bielizna nie tylko ładnie modeluje naszą sylwetkę, ale dbanie o jej należyty stan jest ważna częścią troski o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Zachęcamy do komentowania

Dodaj Odpowiedź

Nsports.pl
Logo
Resetuj Hasło