Dizajnerskie rozwiązanie na balkon i taras

Projektując swój wymarzony balkon lub taras poszukujemy niestandardowych rozwiązań, które sprawią, że nasze mieszkanie zyska wygląd i niepowtarzalny klimat. Dobrze zaprojektowany balkon, pełen roślin, donic i mebli może bowiem zmienić odbiór całego lokalu. Często warto zwrócić się po pomoc np.: do architekta, który pomoże przelać waszą wizję balkonu marzeń na papier a potem go urzeczywistnić.

Nasza wizja balkonu

Niestety, kupując mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej jesteśmy niemal skazani na to, że nasz balkon będzie wchodził do sąsiedniego mieszkania. To ogólnopolski trend w branży. Prawie każdy deweloper chce sprzedać jak największą ilość lokali więc projektuje osiedla w taki sposób by postawić dużą liczbę bloków. W tym interesie przestaje powoli liczyć się wygoda i samopoczucie mieszkańców. Tereny zielone są zastępowane większymi blokami a miejsca parkingowe można policzyć na palcach jednej ręki.

Balkon w mieszkaniu

Balkon w mieszkaniu na takim osiedlu często więc będzie sąsiadował z drugim balkonem lub oknem a nasza prywatność i intymność mocno na tym ucierpi. Dlatego nawet wykańczając nasz wymarzony balkon warto zastanowić się w jaki sposób zachować chociaż część tej upragnionej prywatności. Z pomocą w takiej sytuacji nowym właścicielom mieszkania przychodzą osłony balkonowe na wymiar. Dzięki odpowiedniemu ich zamontowaniu, nasz balkon zyska dodatkowego sznytu a my oprócz prywatności zyskamy też dobrą osłonę przed silnym wiatrem.

Przykładowy materiał na osłony balkonowe

Osłony balkonowe na wymiar umożliwią przyjemne spędzanie czasu na zewnątrz. Osłony balkonowe na wymiar to produkty, którego nie powinni obawiać się nawet najbardziej początkujący majsterkowicze czy tzw. „złote rączki”. Specjalny system opasek zaciskowych sprawi, że nawet dziecko szybko i bezstresowo zamocuje osłony na balkonie czy w ogrodzie. Problemów nie sprawi również ich utrzymanie w należytym stanie. Są wykonane z wytrzymałego materiału, odpornego na działanie warunków atmosferycznych a dodatkowo zostały pokryte specjalnym lakierem UV, który sprawia, że kolor osłon nie płowieje. Ich czyszczenie jest nawet prostsze od montażu. Wystarczy nam ciepła woda, odrobina mydła i gąbka. Brud schodzi niemal od razu. Poszukując takiego rozwiązania, warto zwrócić się do profesjonalistów.

Firma Cover It w swojej ofercie ma osłony balkonowe na wymiar, które posłużą nam lata!

Zachęcamy do komentowania

Dodaj Odpowiedź

Nsports.pl
Logo
Resetuj Hasło